Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О работе Гороховской райгосадминистрации по вопросам организации выполнения заданий, определенных актами и поручениями Президента Украины, Кабинета Министров Украины, распоряжениями и поручениями председателя облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 02.07.2013 № 241

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2013 р. N 241

Про роботу Горохівської райдержадміністрації з питань організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації

Вивчення діяльності Горохівської районної державної адміністрації з питань організації виконання завдань, визначених актами й дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації свідчить про те, що райдержадміністрацією виконання вищезазначених завдань у цілому забезпечується.

За 2012 рік надходження до загального фонду місцевих бюджетів району (без трансфертів) склали 24245,8 тис. гривень, що становить 108 відсотків до призначень, затверджених місцевими радами і 110,4 відсотка до розрахункових показників Міністерства фінансів України (3 місце серед районів області). Виконані усі місцеві бюджети району, крім бюджету с. Цегів (недобір 99,7 тис. гривень), та всі заплановані у загальному фонді бюджету доходи, крім державного мита (недобір - 168,3 тис. гривень).

Виконання бюджетів району до затвердженого місцевими радами на I квартал 2013 року складає 114,1 відсотка.

За темпами зростання власних доходів порівняно з 2011 роком (ріст 16,7 відсотка) район займає шосте місце серед районів області.

За 2012 рік у район надійшло 45,6 тис. доларів прямих іноземних інвестицій, або на 2,2 відсотка більше, ніж на початок 2011 року. Усього з початку інвестування обсяг прямих іноземних інвестицій у район склав 2165,8 тис. доларів США, або 40,9 доларів США на одну особу.

У районі здійснюються заходи щодо реформування системи надання адміністративних послуг та створення центрів надання адміністративних послуг. Зокрема, розпорядженням голови Горохівської райдержадміністрації від 20 лютого 2013 року N 74 утворено центр надання адміністративних послуг у м. Горохів, затверджено Положення про центр, введено 2 посади адміністраторів центру.

Опрос