Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по вопросам интеграции беженцев и лиц, нуждающихся в дополнительной защите, в украинское общество

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.04.2013 № 158

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2013 р. N 158

Про утворення робочої групи з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство

Відповідно до статей 2, 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року N 605-р "Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року":

1. Утворити робочу групу з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство (далі - робоча група).

2. Затвердити персональний склад робочої групи, що додається.

3. Робочій групі щокварталу аналізувати хід виконання заходів, затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 8 листопада 2012 року N 467 "Про затвердження плану виконання в області заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року", та вносити облдержадміністрації відповідні пропозиції.

Опрос