Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Перечне сведений, составляющих служебную информацию, которой предоставляется гриф ограничения доступа "Для служебного пользования"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 31.01.2012 № 39
Утратил силу

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 39

Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації
 від 31 жовтня 2014 року N 458
(враховуючи зміни, внесені 
розпорядженням Волинської
 обласної державної адміністрації від 17 грудня 2015 року N 571
)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації
 від 29 травня 2017 року N 265)

Відповідно до статті 6, пункту 12 статті 16 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", пункту 1 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893 (зі змінами):

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" (далі - Перелік), що додається.

2. Відповідно до пункту 3 вищеназваної Інструкції керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам забезпечити дотримання вимоги щодо необхідності проставлення грифа "Для службового користування" виконавцем та особою, яка підписує документ, на підставі Переліку.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2008 року N 55 "Про затвердження Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" та від 30 червня 2010 року N 200 Про внесення змін до Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації С. Ющика.

 

Опрос