Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О правилах приема сточных вод в городскую канализационную сеть г. Луцка на 2012 - 2016 годы

Исполком городского совета
Правила, Решение от 15.12.2011 № 902-1

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.12.2011 р. N 902-1

Про правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька на 2012 - 2016 роки

З метою забезпечення стійкої і ефективної роботи міських каналізаційних очисних споруд (КОС), екологічної безпеки р. Стир, запобігання її забрудненню недостатньо очищеними стічними водами та недопущення порушень у роботі мереж і споруд каналізації м. Луцька, забезпечення їх безаварійної роботи і надійної експлуатації за рахунок правильної організації прийому стічних вод від усіх абонентів у міську каналізаційну мережу м. Луцька, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 N 1269 "Про програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства", у зв'язку з введенням в дію наказу Держбуду України від 19.02.2002 N 37 "Про затвердження Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.04.2002 за N 402/6690, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та ввести в дію з 01.01.2012 Правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька (надалі - Правила) з терміном дії на 2012 - 2016 роки (додаються).

2. Для абонентів (користувачів міської каналізаційної мережі) усіх видів діяльності, що скидають стічні води у міську каналізаційну мережу м. Луцька, встановити єдині допустимі концентрації забруднюючих речовин (ДК) - додаток 2 до Правил.

3. Для абонентів, що тимчасово не мають технічних та економічних можливостей досягти показників єдиних допустимих концентрацій забруднюючих речовин (ДК), можуть бути, як виняток, встановлені за їх рахунок з терміном дії на 1 рік тимчасові величини допустимих концентрацій забруднюючих речовин, які враховують вимоги до захисту мереж водовідведення і можливості ефективного очищення цих забруднень міськими каналізаційними очисними спорудами. При відсутності тимчасових ДК показники якості стічної води абонентів не повинні перевищувати величини, вказані у додатку 2 до Правил.

4. Зобов'язати всіх керівників на підставі затверджених Правил протягом 1-го кварталу 2012 отримати у комунального підприємства "Луцькводоканал" дозволи на скидання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька (додаток 1 до Правил) та укласти нові договори (або внести зміни до існуючих) на подачу води з комуналього водопроводу та приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька.

5. Вважати, що за кількість і склад стічних вод субабонента (користувача каналізаційної мережі абонента) повну відповідальність несе абонент, а у випадку відмови останнього відповідати за склад і кількість стічних вод субабонента, субабонент повинен укласти окремий договір з комунальним підприємством "Луцькводоканал" і одержати від нього дозвіл на скидання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька.

Відмова абонента може бути прийнята лише до моменту виявлення порушення Правил. Така відмова вважається прийнятою з моменту укладання відповідного договору комунального підприємства "Луцькводоканал" із субабонентом.

6. Зобов'язати абонентів (користувачів міської каналізаційної мережі м. Луцька) здійснювати регулярний лабораторний контроль за якістю, кількістю, режимом скиду стічних вод та на вимогу комунального підприємства "Луцькводоканал" відповідно до цих Правил щомісяця (не пізніше 10-го числа наступного місяця) подавати останньому інформацію у формі довідки про об'єми та якісний склад стічних вод, які вони скидають у міську каналізаційну мережу м. Луцька.

Опрос