Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О правилах приема сточных вод в городскую канализационную сеть г. Луцка на 2012 - 2016 годы

Исполком городского совета
Правила, Решение от 15.12.2011 № 902-1
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.12.2011 р. N 902-1

Про правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька на 2012 - 2016 роки

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради
 від 19 вересня 2018 року N 595-1)

З метою забезпечення стійкої і ефективної роботи міських каналізаційних очисних споруд (КОС), екологічної безпеки р. Стир, запобігання її забрудненню недостатньо очищеними стічними водами та недопущення порушень у роботі мереж і споруд каналізації м. Луцька, забезпечення їх безаварійної роботи і надійної експлуатації за рахунок правильної організації прийому стічних вод від усіх абонентів у міську каналізаційну мережу м. Луцька, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 N 1269 "Про програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства", у зв'язку з введенням в дію наказу Держбуду України від 19.02.2002 N 37 "Про затвердження Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.04.2002 за N 402/6690, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та ввести в дію з 01.01.2012 Правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька (надалі - Правила) з терміном дії на 2012 - 2016 роки (додаються).

2. Для абонентів (користувачів міської каналізаційної мережі) усіх видів діяльності, що скидають стічні води у міську каналізаційну мережу м. Луцька, встановити єдині допустимі концентрації забруднюючих речовин (ДК) - додаток 2 до Правил.

3. Для абонентів, що тимчасово не мають технічних та економічних можливостей досягти показників єдиних допустимих концентрацій забруднюючих речовин (ДК), можуть бути, як виняток, встановлені за їх рахунок з терміном дії на 1 рік тимчасові величини допустимих концентрацій забруднюючих речовин, які враховують вимоги до захисту мереж водовідведення і можливості ефективного очищення цих забруднень міськими каналізаційними очисними спорудами. При відсутності тимчасових ДК показники якості стічної води абонентів не повинні перевищувати величини, вказані у додатку 2 до Правил.

4. Зобов'язати всіх керівників на підставі затверджених Правил протягом 1-го кварталу 2012 отримати у комунального підприємства "Луцькводоканал" дозволи на скидання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька (додаток 1 до Правил) та укласти нові договори (або внести зміни до існуючих) на подачу води з комуналього водопроводу та приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька.

5. Вважати, що за кількість і склад стічних вод субабонента (користувача каналізаційної мережі абонента) повну відповідальність несе абонент, а у випадку відмови останнього відповідати за склад і кількість стічних вод субабонента, субабонент повинен укласти окремий договір з комунальним підприємством "Луцькводоканал" і одержати від нього дозвіл на скидання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька.

Відмова абонента може бути прийнята лише до моменту виявлення порушення Правил. Така відмова вважається прийнятою з моменту укладання відповідного договору комунального підприємства "Луцькводоканал" із субабонентом.

Опрос