Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проекте Областной целевой социальной программы развития дошкольного образования на период до 2017 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.11.2011 № 499

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 499

Про проект Обласної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року

Відповідно до статей 2, 6, 22, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року N 629 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року", з метою розроблення та впровадження механізму розвитку дошкільної освіти, забезпечення конституційних прав і державних гарантій щодо доступності та безоплатності здобуття дошкільної освіти у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах області:

1. Схвалити проект Обласної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації у встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос