Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в областном бюджете для частичного возмещения расходов, фактически понесенных субъектами предпринимательской деятельности на строительство и реконструкцию картофеле-, овоще- и фруктохранилищ

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 16.11.2011 № 463

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 463

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для часткового відшкодування витрат, фактично понесених суб'єктами підприємницької діяльності на будівництво й реконструкцію картопле-, овоче- та фруктосховищ

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Регіональної програми підтримки малого підприємництва у Волинській області на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 3 березня 2011 року N 3/17, зі змінами:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для часткового відшкодування витрат, фактично понесених суб'єктами підприємницької діяльності на будівництво й реконструкцію картопле-, овоче- та фруктосховищ, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Карпюка.

Опрос