Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оценке результатов деятельности райгосадминистраций и исполкомов городских (городов областного значения) советов

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень, Методика от 22.08.2011 № 345
редакция действует с 29.02.2012

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 345

Про оцінку результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації
 від 29 лютого 2012 року N 81

Відповідно до статей 2, 16, 31, 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року N 650 "Про запровадження проведення оцінки результатів діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій", з метою спрямування діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад на економічний і соціальний розвиток районів і міст, своєчасного виявлення негативних тенденцій та оперативного прийняття відповідних управлінських рішень:

1. Затвердити Порядок проведення оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад, що додається.

2. Надати головному управлінню економіки облдержадміністрації право за поданням структурних підрозділів облдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади за потреби ініціювати внесення змін до переліку показників оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад (далі - Перелік).

3. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади забезпечити подання до 20-го числа місяця, наступного за звітним кварталом (роком), головному управлінню економіки облдержадміністрації показників:

3.1. Переліку згідно з додатком 1 у розрізі районів та міст обласного значення для проведення оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій.

3.2. Переліку згідно з додатками 2, 3 та аналітичну записку про отримані результати діяльності з визначенням нагальних проблем та пропозиціями щодо їх розв'язання, у тому числі - щодо підвищення ефективності управлінських рішень, за формою згідно з додатком 4 для здійснення рейтингової оцінки облдержадміністрацій Міністерством економічного розвитку та торгівлі України.

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації забезпечити:

Опрос