Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О размежевании земель государственной и коммунальной собственности

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 29.06.2011 № 267

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.06.2011 р. N 267

Про розмежування земель державної та комунальної власності

Відповідно до статті 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 17, 83, 84 та пунктів 10, 11 Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 13, 49 Закону України "Про землеустрій", Закону України "Про розмежування земель державної та комунальної власності", рішення обласної ради від 26 травня 2011 року N 4/69 "Про погодження розмежування земель державної та комунальної власності на території області":

1. Дозволити розроблення проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на територіях місцевих рад згідно з додатком.

2. Проекти землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів розробити з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити у порядку, визначеному чинним законодавством.

3. Погодити проведення розмежування земель державної та комунальної власності в межах населених пунктів на територіях місцевих рад згідно з вищеназваним додатком.

4. Доручити районним державним адміністраціям замовити розроблення проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів за умови наявності їх фінансування.

Опрос