Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Правилах работы сотрудников областной и районных государственных администраций на персональных компьютерах, в корпоративной сети облгосадминистрации и сети интернет

Областная государственная администрация
Распоряжение, Акт, Правила от 19.01.2011 № 20

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.01.2011 р. N 20

Про Правила роботи працівників обласної та районних державних адміністрацій на персональних комп'ютерах, у корпоративній мережі облдержадміністрації та мережі інтернет

Відповідно до статей 2, 5, 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою функціонування в обласній та районних державних адміністраціях ефективної системи управління інформаційними ресурсами, засобами інформатизації:

1. Затвердити Правила роботи працівників обласної та районних державних адміністрацій на персональних комп'ютерах, у корпоративній мережі облдержадміністрації та мережі інтернет (далі - Правила), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити неухильне дотримання Правил, переміщення комп'ютерної техніки, умонтування або видалення окремих її комплектуючих лише з оформленням актів переміщення, модернізації комп'ютерної техніки (форми додаються).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації С. Ющика.

Опрос