Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Правил содержания животных в городе Луцке

Городской совет
Правила, Решение от 24.11.2008 № 32/35
редакция действует с 25.06.2014

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 24.11.2008 р. N 32/35

Про затвердження Правил утримання тварин у місті Луцьку

(Протест прокурора міста Луцька від 18 жовтня 2011 року N 65 - 757 на це рішення підтримано згідно з рішенням Луцької міської ради від 27 жовтня 2011 року N 15/71)

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями Луцької міської ради
від 1 грудня 2011 року N 16/18
,
 від 30 травня 2012 року N 25/9
,
від 25 червня 2014 року N 61/42

Керуючись Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою покращання санітарного стану міста, епідеміологічної та епізоотичної ситуації, загальної безпеки громадян, підвищення іміджу, інвестиційної і туристичної привабливості міста Луцька, міська рада вирішила:

1. Затвердити Правила утримання тварин у м. Луцьку згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. І. Пархом'юка і постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (А. Л. Дубовик).

 

Міський голова 

Б. Шиба 

 

Правила утримання тварин у місті Луцьку

I. Загальні положення

1.1. Правила утримання тварин у місті Луцьку (далі - Правила) спрямовані на забезпечення безпеки життя та здоров'я людей, укріплення моральності та гуманності суспільства, захист від страждань і загибелі тварин унаслідок жорстокого поводження з ними, захист їх природних прав.

1.2. Ці Правила поширюються на відносини, що виникають у зв'язку з утриманням тварин та поводженням із ними фізичних та юридичних осіб у місті Луцьку (крім установ Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби та Державної митної служби).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос