Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проекте Региональной программы подготовки квалифицированных рабочих кадров на 2008 - 2012 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.04.2008 № 125

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2008 р. N 125

Про проект Регіональної програми підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на 2008 - 2012 роки

Відповідно до Закону України "Про професійно-технічну освіту", розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року N 886-р "Про схвалення плану заходів, спрямованих на задоволення потреби ринку праці у кваліфікованих робітничих кадрах" та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 грудня 2007 року N 497 "Про затвердження плану заходів, спрямованих на задоволення потреб ринку праці області у кваліфікованих робітничих кадрах, на 2008 - 2012 роки", з метою підвищення кваліфікаційного рівня робітничих кадрів, подолання дисбалансу на ринку освітніх послуг та ринку праці області:

1. Схвалити проект Регіональної програми підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на 2008 - 2012 роки (далі - Програма), що додається.

2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації в установленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Головному фінансовому управлінню (І. Никитюк), управлінню освіти і науки облдержадміністрації (М. Попович), райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад щороку в обласному, місцевих та державному (спеціальний фонд) бюджетах передбачати в установленому законодавством порядку й у межах наявних фінансових ресурсів видатки на реалізацію заходів Програми, а також залучати інші не заборонені законодавством джерела фінансування.

4. Виконавцям заходів, передбачених Програмою, щороку до 20 лютого інформувати управління освіти і науки облдержадміністрації про хід виконання Програми, якому узагальнену інформацію подавати обласній державній адміністрації для інформування Кабінету Міністрів України до 15 березня.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації С. Кравчука.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
М. Романюк
 

 

Опрос