Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Луцком городском центре социальных служб для семьи, детей и молодежи

Городской совет
Положение, Решение от 06.06.2007 № 14/4
Утратил силу

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 06.06.2007 р. N 14/4

Про затвердження Положення про Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Луцької міської ради
 від 24 лютого 2010 року N 53/15)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 N 1620 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" з метою подальшого вдосконалення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, впровадження Державного соціального стандарту роботи з дітьми, молоддю та різними категоріями сімей, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Луцької міської ради у новій редакції (додається).

2. Рішення міської ради від 18.04.2005 N 23/20 "Про затвердження Положення про Луцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету міської ради" вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

 

Опрос