Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения полномочий Локачинской райгосадминистрацией в области социально-экономического и культурного развития, состоянии дел в соответствующих областях хозяйственного комплекса района и решении неотложных проблем территориальных общин

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.09.2007 № 352

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.09.2007 р. N 352

Про забезпечення виконання повноважень Локачинською райдержадміністрацією у галузі соціально-економічного та культурного розвитку, стан справ у відповідних галузях господарського комплексу району та вирішення нагальних проблем територіальних громад

Підсумки роботи господарського комплексу району за січень - липень 2007 року свідчать, що Локачинська райдержадміністрація в цілому забезпечує належний рівень організації виконання наданих їй повноважень у галузі соціально-економічного і культурного розвитку та контролю за реалізацією визначених нею завдань щодо поліпшення функціонування господарського комплексу та прискорення розв'язання соціальних проблем району.

Обсяг виробництва промислової продукції за січень - липень 2007 року порівняно з січнем - липнем 2006 року зріс на 20,5 відсотка. За цей період реалізовано промислової продукції на 9,6 млн. грн. (0,3 % до загальнообласного обсягу). Обсяг реалізованої продукції на одну особу становить 398,4 гривень.

У 2007 році очікується збільшення валового виробництва зерна в усіх категоріях господарств на 9 відсотків до попереднього року, а цукрових буряків - на 58 відсотків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос