Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения полномочий Луцкой райгосадминистрацией в области социально-экономического и культурного развития, состоянии дел в соответствующих областях хозяйственного комплекса района и решении неотложных проблем территориальных общин

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.09.2007 № 344

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2007 р. N 344

Про забезпечення виконання повноважень Луцькою райдержадміністрацією у галузі соціально-економічного та культурного розвитку, стан справ у відповідних галузях господарського комплексу району та вирішення нагальних проблем територіальних громад

Підсумки роботи господарського комплексу району за січень - липень 2007 року свідчать, що Луцька райдержадміністрація в цілому забезпечує належний рівень організації виконання наданих їй повноважень у галузі соціально-економічного і культурного розвитку та контролю за реалізацією визначених нею завдань щодо поліпшення функціонування господарського комплексу та прискорення розв'язання соціальних проблем району.

Обсяг виробництва промислової продукції за січень - липень 2007 року порівняно з січнем - липнем 2006 року зріс на 23,1 відсотка. За цей період реалізовано промислової продукції на 313,4 млн. грн. (8,8 % до загальнообласного обсягу). Обсяг реалізованої продукції на одну особу становить 5,4 тис. гривень.

Валове виробництво зерна по всіх категоріях господарств очікується в цьому році в межах 91,9 тис. тонни, що на 3,1 тис. тонни більше ніж торік.

Чисельність поголів'я корів зросла порівняно з минулим роком на 8,2 відсотка, їх продуктивність була найвищою в області та становила 2662 кг. Чисельність поголів'я свиней в агроформуваннях району є найбільшою в області.

У першому півріччі цього року у розвиток економіки району спрямовано 65,8 млн. грн. капітальних інвестицій, з них: 59,3 млн. грн. (94 %) становили інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво і придбання машин та обладнання). Обсяг інвестицій в основний капітал залишається найбільшим серед районів області, його частка в загальнообласному обсязі становить 19,1 відсотка.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос