Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнительской дисциплины в органах исполнительной власти области и мерах по усилению контроля за своевременным и качественным выполнением заданий, определенных актами и поручениями Президента Украины, Кабинета Министров Украины, распоряжениями и поручениями председателя областной государственной администрации, реагированию на запросы и обращения народных депутатов Украины, депутатов местных советов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.12.2006 № 466

     

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2006 р. N 466

Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області та заходи щодо посилення контролю за своєчасним та якісним виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад

Відповідно до статей 16, 25, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року N 614 "Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади", окремого доручення Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2006 року (витяг з протоколу N 12), з метою впровадження системи управління якістю стандарту ISO 9001, посилення контролю та підвищення персональної відповідальності керівників усіх рівнів органів виконавчої влади за своєчасне та якісне виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови обласної державної адміністрації, реагування на запити й звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад (надалі - документи) в області, враховуючи рішення колегії обласної державної адміністрації від 21 грудня 2006 року N 10/5:

1. Визнати роботу начальників Головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації А. Кривицького, управлінь у справах молоді та спорту - М. Зайченка, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції - А. Ломаги з організації виконання завдань, визначених вищевказаними документами, недостатньою.

2. Попередити керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голів районних державних адміністрацій, міських (міст обласного значення) голів про персональну відповідальність за своєчасне та якісне виконання документів.

3. Звернути увагу голів Любомльської райдержадміністрації В. Веремчука, Шацької - Л. Кислюка, Горохівської - Л. Андрійчука на неналежне виконання доручень голови обласної державної адміністрації щодо кадрового забезпечення секторів контролю апаратів районних державних адміністрацій.

4. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам, відповідальним за виконання документів, що надійшли від обласної державної адміністрації, або організацію їх виконання (скликання):

4.1. Забезпечити оперативне реагування на документи зі стислими термінами виконання з дотриманням вимог чинного законодавства.

4.2. Налагодити своєчасне та безумовне інформування сектору контролю апарату облдержадміністрації про виконання документів відповідно до підпункту 3.1 пункту 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 жовтня 2005 року N 376.

4.3. Звернути увагу, що відповідно до Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1997 року N 1153 (з наступними змінами і доповненнями), в органах виконавчої влади датою виконання документів визначено дату реєстрації інформацій про їх виконання у відповідному органі.

4.4. Уживати заходів дисциплінарного впливу до посадових осіб, які допускають порушення термінів виконання документів.

Опрос