Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении призыва граждан Украины на срочную военную службу на территории области в октябре - ноябре 2006 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 31.07.2006 № 257
редакция действует с 20.09.2006

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.07.2006 р. N 257  

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території області у жовтні - листопаді 2006 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації
від 20 вересня 2006 року N 322

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", на виконання Указу Президента України від 13 липня 2006 року N 607 "Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у вересні - листопаді 2006 року":

1. Провести у жовтні - листопаді 2006 року в області призов громадян України на строкову військову службу в області (далі - призов громадян) з числа громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років і які не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу, а також громадян України старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

2. Утворити для керівництва й контролю за діяльністю районних та міських призовних комісій основну та резервну обласні призовні комісії у складі згідно з додатками 1, 2.

3. Голові обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, заступнику голови облдержадміністрації С. Є. Кравчуку із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити якісний розгляд заяв та прийняття рішень щодо направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу згідно з вимогами Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу".

4. Провести до 29 серпня 2006 року на базі обласного збірного пункту обласного військового комісаріату інструктивно-методичні заняття з членами обласної призовної комісії, районними (міськими) військовими комісарами, помічниками військових комісарів з призову та лікарями - фахівцями призовних комісій за результатами весняного 2006 року призову громадян та з урахуванням завдань на черговий призов громадян осінній 2006 року призов громадян України на строкову військову службу.

Опрос