Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкций об установлении режима в пунктах пропуска через государственную границу

Пограничный отряд
Приказ, Инструкция от 12.09.2005 № 754
действует с 01.10.2005

Про затвердження Інструкцій про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон

Наказ Луцького прикордонного загону
від 12 вересня 2005 року N 754

Зареєстровано у Волинському обласному управлінні юстиції
20 вересня 2005 р. за N 53/814

У відповідності до пункту 13 статті 19 Закону України "Про Державну прикордонну службу України", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року N 1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кодон", з метою підтримання належного режиму у пунктах пропуску через державний кордон для міжнародного автомобільного сполучення "Дольськ" та "Доманово", створення сприятливих умов для діяльності контрольних органів (служб), недопущення незаконного перетинання державного кордону України та незаконного переміщення через державний кордон транспортних засобів, вантажів, іншого майна НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкції про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон для міжнародного автомобільного сполучення "Дольськ" (додаток 1) та "Доманово" (додаток 2).

2. Коменданту прикордонної комендатури "Ратно", начальникам відділень прикордонного контролю "Любешів", "Доманово", вжити комплекс організаційних і практичних заходів для виконання вимог Інструкцій.

3. Інструкції про встановлення режиму в пунктах пропуску вивчити з інспекторським складом підрозділів та ознайомити, в частині що стосується, керівників контрольних органів, підприємств, установ і організацій, що функціонують в пунктах пропуску та керівників правоохоронних органів, в межах відповідальності яких знаходяться пункти пропуску.

4. Організувати висвітлення порядку та правил дотримання режиму в пунктах пропуску через державний кордон на інформаційних стендах.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника начальника Луцького прикордонного загону - начальника штабу.

6. Наказ довести до заінтересованих осіб в частині, що стосується.

Опрос