Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении бесперебойной работы железнодорожного транспорта в зимний период 2005 - 2006 годов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.08.2005 № 258

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2005 р. N 258

Про забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2005 - 2006 років

1. Відповідно до пункту 2 статті 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2005 - 2006 років:

1.1. Затвердити розрахунки залучення робочої сили й транспорту для ліквідації снігових заметів у зимовий період 2005 - 2006 років у розрізі залізничних станцій, зупиночних пунктів і постів області (додаються).

1.2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад надавати практичну допомогу у формуванні спеціальних бригад з працівників і транспортних засобів підприємств, установ та організацій, розташованих у районах і містах, по кожній залізничній станції, зупиночному пункту та посту.

2. Взяти до відома, що оплата праці залучених робітників та використання транспортних засобів здійснюватиметься Львівською залізницею згідно з актами виконаних робіт.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Б. Шибу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос