Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении бесперебойной работы железнодорожного транспорта в зимний период 2005 - 2006 годов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.08.2005 № 258

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2005 р. N 258

Про забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2005 - 2006 років

1. Відповідно до пункту 2 статті 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2005 - 2006 років:

1.1. Затвердити розрахунки залучення робочої сили й транспорту для ліквідації снігових заметів у зимовий період 2005 - 2006 років у розрізі залізничних станцій, зупиночних пунктів і постів області (додаються).

1.2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад надавати практичну допомогу у формуванні спеціальних бригад з працівників і транспортних засобів підприємств, установ та організацій, розташованих у районах і містах, по кожній залізничній станції, зупиночному пункту та посту.

2. Взяти до відома, що оплата праці залучених робітників та використання транспортних засобів здійснюватиметься Львівською залізницею згідно з актами виконаних робіт.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Б. Шибу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос