Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об управлении по делам семьи и молодежи облгосадминистрации и нового состава коллегии управления по делам семьи и молодежи облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 30.04.2003 № 177
Утратил силу

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.04.2003 р. N 177

Про затвердження Положення про управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації і нового складу колегії управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Волинської обласної державної адміністрації
 від 21 червня 2005 року N 171)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року N 245 "Про затвердження типових положень про управління у справах сім'ї та молоді обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, про відділ у справах сім'ї та молоді районної, районної у м. Севастополі державної адміністрації":

1. Затвердити Положення про управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та новий склад колегії управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (додаються).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2001 року N 74 "Про затвердження Тимчасового положення про управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації і складу колегії управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

 

Опрос