Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной комиссии по организации решения имущественных вопросов, возникающих в процессе реформирования аграрного сектора экономии

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 18.04.2001 № 210
редакция действует с 21.04.2008

Про обласну комісію з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економії

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 18 квітня 2001 року N 210

Зареєстровано у Волинському обласному управлінні юстиції
20 квітня 2001 р. за N 21/524

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Волинської обласної державної адміністрації
 від 3 вересня 2001 року N 464
,
 від 30 вересня 2005 року N 327
,
 від 21 квітня 2008 року N 146

Відповідно до Закону України від 9 квітня 1999 року N 586-XIV "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 29 січня 2001 року N 62/2001 "Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки" та постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 177 "Про врегулювання питань щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки":

1. Утворити обласну комісію з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки, для надання роз'яснень щодо порядку набуття та реалізації права власності громадян на майнові паї, способів та порядку захисту цього права, а також висвітлення в засобах масової інформації ходу реалізації положень зазначеного Указу у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про обласну комісію з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки (додається).

3. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації (В. Ю. Науменко), центру аграрних реформ (Н. Б. Козак), райдержадміністраціям надавати всебічну підтримку в роботі з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки, налагодити щотижневий моніторинг уточнення складу і вартості пайових фондів, виготовлення і видачі свідоцтв про право власності на майнові паї, реалізації інших заходів щодо поглиблення реформ в аграрному секторі економіки.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 16 березня 2001 року N 131 "Про обласну комісію з організації вирішення майнових питань, що виникають у процесі реформування аграрного сектору економіки".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос