Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О погашении задолженности субъектов хозяйствования по налогам перед бюджетом путем резервирования сельскохозяйственной продукции на второе полугодие 1999 года

Областная государственная администрация
Распоряжение, Соглашение от 12.07.1999 № 253
действует с 01.08.1999

Про погашення заборгованості суб'єктів господарювання щодо податків перед бюджетом шляхом резервування сільськогосподарської продукції на друге півріччя 1999 року

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 12 липня 1999 року N 253

Зареєстровано у Вінницькому обласному управлінні юстиції
21 липня 1999 р. за N 68/255

Поглиблення економічної кризи, неплатоспроможність підприємств і організацій області, особливо сільськогосподарських товаровиробників і підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, призвели до несвоєчасного проведення розрахунків із бюджетом та виникнення значних сум недоїмки.

Станом на 01.06.99 заборгованість суб'єктів господарювання за картками особових рахунків складає понад 162,5 млн. грн., крім того в складі заборгованості налічується понад 59,9 млн. грн. реструктуризованих сум.

Стан податкової дисципліни суб'єктів господарювання безпосередньо вказує, що однією з основних причин, які сприяють виникненню боргу є відсутність своєчасного прогнозу валових обсягів і резервування на цій основі необхідної кількості вирощеної та виготовленої продукції.

З метою поліпшення стану надходжень платежів до бюджету та зменшення недоїмки:

1. Утворити при обласній державній адміністрації комісію з питань своєчасного резервування продукції та ліквідації заборгованості перед бюджетом і затвердити її склад згідно з додатком. Рекомендувати райдержадміністраціям створити такі ж комісії в районах.

Опрос