Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении и обеспечении функционирования системы воинского учета для подготовки и проведения следующих очередей частичной мобилизации на территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.09.2015 № 547

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.09.2015 р. N 547

Про відновлення та забезпечення функціонування системи військового обліку для підготовки і проведення наступних черг часткової мобілізації на території області

Відповідно до законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про місцеві державні адміністрації", з метою відновлення та забезпечення функціонування системи військового обліку для підготовки і проведення наступних черг часткової мобілізації на території області:

1. Затвердити Заходи з відновлення та забезпечення функціонування системи військового обліку для підготовки і проведення наступних черг часткової мобілізації на території області, що додаються (далі - Заходи).

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення до 16 вересня 2015 року затвердити заходи з відновлення та забезпечення функціонування системи військового обліку для підготовки і проведення наступних черг часткової мобілізації на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

3. Відповідальним виконавцям Заходів за результатами проведеної роботи поінформувати Вінницький обласний військовий комісаріат до 20 грудня 2015 року для узагальнення та подальшого інформування керівництва облдержадміністрації до 25 грудня 2015 року.

Опрос