Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на платную услугу, предоставляемую коммунальным учреждением - Тульчинской районной стоматологической поликлиникой

Областная государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 14.07.2015 № 401

Про затвердження тарифів на платну послугу, що надається комунальною установою - Тульчинською районною стоматологічною поліклінікою

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 14 липня 2015 року N 401

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області
22 липня 2015 р. за N 20/1241

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін тарифів" (зі змінами), від 17 вересня 1996 року N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (зі змінами):

1. Затвердити тарифи на платну послугу, що надається комунальною установою - Тульчинською районною стоматологічною поліклінікою, що додаються.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 березня 2011 року N 98 "Про затвердження тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Тульчинською районною стоматологічною поліклінікою", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 12 березня 2011 року N 15/977.

3. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос