Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О благоустройстве и улучшении санитарного состояния населенных пунктов области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.03.2015 № 179

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.03.2015 р. N 179

Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів області

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року N 777-р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів", з метою забезпечення утримання територій населених пунктів області у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Затвердити заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів області (далі - заходи), що додаються.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, причетних до виконання цього розпорядження, забезпечити виконання заходів, про що інформувати Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації щомісячно до 5 числа за формою згідно з додатком.

3. Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури облдержадміністрації про стан виконання заходів з благоустрою населених пунктів інформувати облдержадміністрацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28 березня 2012 року N 144 "Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів області".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Броварника В. М.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос