Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О благоустройстве и улучшении санитарного состояния населенных пунктов области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.03.2015 № 179

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.03.2015 р. N 179

Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів області

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року N 777-р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів", з метою забезпечення утримання територій населених пунктів області у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Затвердити заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів області (далі - заходи), що додаються.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, причетних до виконання цього розпорядження, забезпечити виконання заходів, про що інформувати Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації щомісячно до 5 числа за формою згідно з додатком.

3. Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури облдержадміністрації про стан виконання заходів з благоустрою населених пунктів інформувати облдержадміністрацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28 березня 2012 року N 144 "Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів області".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Броварника В. М.

 

Опрос