Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана действий по внедрению в области Инициативы "Партнерство "Открытое Правительство" в 2015 году

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 19.02.2015 № 102

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2015 р. N 102

Про затвердження плану дій з впровадження в області Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2015 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року N 1176-р "Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014 - 2015 роках", з метою посилення взаємодії органів державної влади та громадськості під час підготовки і виконання державних рішень, забезпечення прозорості державної політики і доступу до інформації про роботу органів виконавчої влади та публічної інформації, підвищення якості надання адміністративних та соціальних послуг, впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії:

1. Затвердити план дій з впровадження в області Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" (далі - План дій), що додається.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення до 28 лютого 2015 року розробити та затвердити місцеві Плани дій з впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

3. Департаментам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і виконкомам міських рад міст обласного значення:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос