Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации отдыха и оздоровления детей, учащихся и студенческой молодежи Винницкой области летом 2014 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.05.2014 № 197
редакция действует с 21.08.2014

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2014 р. N 197

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді Вінницької області влітку 2014 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації
 від 21 серпня 2014 року N 472

На виконання Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", рішення 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року N 689 "Про обласну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року", з метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей та молоді влітку 2014 року:

1. Утворити обласний міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2014 року у складі згідно з додатком 1.

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, Департаментам облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я та курортів, Вінницькому обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, інспекції з питань захисту прав споживачів у Вінницькій області, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення здійснювати контроль за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі за станом організації та здійснення оздоровчо-виховного процесу, матеріально-технічної бази закладів і забезпечення їх відповідними фахівцями.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, на території яких знаходяться позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку:

3.1. Забезпечити їх роботу протягом трьох і більше змін.

3.2. Подати до 20 травня 2014 року управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації заявки на проведення фізкультурно-оздоровчих заходів "Олімпійське літо" та заходів з навчання плаванню із зазначенням термінів.

4. Літинській, Теплицькій, Тульчинській, Шаргородській, Чернівецькій, Ямпільській райдержадміністраціям здійснити контроль за приведенням у відповідність до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" статутних документів позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та включенням їх до Державного реєстру.

5. Тростянецькій райдержадміністрації вжити заходів щодо відновлення роботи дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Сосновий бір".

Опрос