Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации деятельности структурных подразделений облгосадминистрации, райгосадминистраций при планировании и проведении консультаций с общественностью, проведении общественной экспертизы их деятельности

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 25.12.2013 № 554

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.12.2013 р. N 554

Про організацію діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій під час планування та проведення консультацій з громадськістю, проведення громадської експертизи їх діяльності

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", від 05 листопада 2008 року N 976 "Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади", з метою забезпечення координації діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації і райдержадміністрацій під час організації та проведення консультацій з громадськістю, сприяння проведенню громадської експертизи:

1. Затвердити план заходів з організації діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій під час планування та проведення консультацій з громадськістю, проведення громадської експертизи їх діяльності (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити виконання Плану заходів відповідно до компетенції.

3. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.) забезпечити координацію діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації під час планування та проведення консультацій з громадськістю, проведення громадської експертизи їх діяльності, взаємодії з громадською радою.

4. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій про стан виконання цього розпорядження інформувати Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 25 грудня щорічно для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 31 січня щорічно.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

І. Мовчан

 

Опрос