Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании областной комиссии по инвентаризации инфраструктуры межхозяйственных и внутрихозяйственных оросительных систем

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.05.2013 № 220

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2013 р. N 220

Про утворення обласної комісії з інвентаризації інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських зрошувальних систем

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства України від 8 травня 2013 року N 37-13-3-11/9109, з метою проведення інвентаризації інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських зрошувальних систем:

1. Утворити обласну комісію з інвентаризації інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських зрошувальних систем у складі, згідно з додатком.

2. Головам райдержадміністрацій:

2.1. Утворити до 30 травня 2013 року відповідні комісії у районах, де є міжгосподарські та внутрішньогосподарські зрошувальні системи. До складу комісій включити представників агропромислового комплексу, міжрайонних управлінь держводагенства, органів держземагенства, представників сільськогосподарської інспекції, органів місцевого самоврядування, користувачів та власників зрошуваних земель і внутрішньогосподарських зрошувальних систем.

2.2. Надати до 20 жовтня 2013 року матеріали інвентаризації інфраструктури міжгосподарських та внутрішньогосподарських зрошувальних систем Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (Неїлик М. М.) для узагальнення та інформування Мінагрополітики України та Держземагенства України до 01 листопада 2013 року.

Опрос