Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении мер по энергоэффективности и энергосбережению в 2013 году

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 29.04.2013 № 172

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2013 р. N 172

Про впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у 2013 році

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою економії споживання природного газу в комунальній теплоенергетиці, теплопостачанні закладів бюджетної сфери, подальшого впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у цій галузі:

1. Департаментам облдержадміністрації: освіти і науки (Івасюк І. Д.), охорони здоров'я та курортів (Діденко Л. О.), соціальної політики (Коваль М. Є.), фінансів (Копачевський М. А.), Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації (Бєлова І. Б.), управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Скрипник М. В.) разом з підприємствами, установами та організаціями спільної власності територіальних громад області:

1.1. Забезпечити впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження на об'єктах згідно з додатком.

1.2. Розглянути питання щодо фінансування означених заходів за рахунок коштів обласного бюджету, кредитних ресурсів банківських установ, коштів КО "Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву" та кредитних ресурсів, залучених під державні гарантії головними розпорядниками бюджетних коштів, для здійснення у 2013 році капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

Опрос