Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации отдыха и оздоровлении детей, учащихся и студенческой молодежи Винницкой области летом 2013 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.04.2013 № 163

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2013 р. N 163

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді Вінницької області влітку 2013 року

На виконання Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", рішення 24 сесії обласної ради 5 скликання від 23 квітня 2009 року N 791 "Про обласну програму відпочинку та оздоровлення дітей і молоді на 2009 - 2013 роки", з метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей та молоді влітку 2013 року:

1. Утворити обласну координаційну раду з питань оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2013 року у складі згідно з додатком 1.

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді (Стоялова О. В.), Департаментам облдержадміністрації: освіти і науки (Івасюк І. Д.), охорони здоров'я та курортів (Діденко Л. О.), Вінницькому обласному відділенню фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Давиденко В. В.), обласній інспекції з питань захисту прав споживачів (Сиченко В. І.), райдержадміністраціям та виконкомам міських рад міст обласного значення здійснювати контроль за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі за станом організації та здійснення оздоровчо-виховного процесу, матеріально-технічної бази закладів і забезпечення їх відповідними фахівцями.

3. Райдержадміністраціям та виконкомам міських рад міст обласного значення:

3.1. Забезпечити оздоровленням та відпочинком не менше 50 % дітей шкільного віку та у кількості не меншій, ніж у 2012 році. Насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди), бездоглядних та безпритульних дітей, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, в межах виділених коштів.

3.2. Сприяти:

3.2.1. Залученню підприємств, установ та організацій, благодійних та релігійних організацій до надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді.

3.2.2. Поліпшенню матеріально-технічного забезпечення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, розташованих на території району (міста), організації оздоровлення, виховного процесу та дозвілля дітей.

Опрос