Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комплексе мер по реализации декоративного посадочного материала

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.04.2013 № 158

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2013 р. N 158

Про комплекс заходів щодо реалізації декоративного садивного матеріалу

Відповідно до законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 04 листопада 2008 року N 995/2008 "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень", розпорядження голови облдержадміністрації від 28 березня 2012 року N 144 "Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів області", враховуючи розвиток ринку декоративного садивного матеріалу та постійно зростаючий попит споживачів:

1. Рекомендувати лісогосподарським підприємствам та іншим підприємствам, установам, організаціям, що здійснюють вирощування та продаж декоративного садивного матеріалу, встановити та облаштувати торговельні об'єкти з реалізації декоративного садивного матеріалу та продукції побічного користування лісом на території населених пунктів, лісогосподарських підприємств і підрозділів, на рекреаційних майданчиках біля автомобільних доріг державного та місцевого значення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос