Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по реализации в области Программы содействия занятости населения и стимулирования создания новых рабочих мест на период до 2017 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.12.2012 № 726

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2012 р. N 726

Про затвердження заходів щодо реалізації в області Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2012 року N 1008 "Про затвердження Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року":

1. Затвердити заходи щодо реалізації в області Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року (далі - Заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити:

2.1. Своєчасне виконання Заходів та подання щороку до 1 лютого Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації інформації про стан їх виконання для інформування щороку до 15 лютого Міністерства соціальної політики України та облдержадміністрації.

Опрос