Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по обеспечению реализации прав детей в области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 16.02.2012 № 66

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.02.2012 р. N 66

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реалізації прав дітей в області

На виконання Указу Президента України від 16 грудня 2011 року N 1163/2011 "Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні", з метою створення належних умов для забезпечення реалізації прав та законних інтересів дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та вирішення актуальних питань у сфері охорони дитинства:

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення реалізації прав дітей в області (далі - План заходів), що додається.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення у місячний строк розробити і затвердити відповідні плани заходів з виконання в області Указу Президента України від 16 грудня 2011 року N 1163/2011 "Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні".

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації задіяним у виконанні цього розпорядження, забезпечити реалізацію Плану заходів та про його виконання інформувати службу у справах дітей облдержадміністрації до 25 травня та 25 грудня 2012 року для узагальнення та подальшого інформування Адміністрації Президента України та облдержадміністрації до 30 червня та 30 грудня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

Опрос