Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на платные услуги, предоставляемые коммунальным лечебно-профилактическим заведением - Винницкой областной психоневрологической больницей им. акад. А. И. Ющенко

Областная государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 26.07.2011 № 375
редакция действует с 08.10.2012

Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Вінницькою обласною психоневрологічною лікарнею ім. акад. О. І. Ющенка

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 26 липня 2011 року N 375

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
29 липня 2011 р. за N 38/999

(Розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 8 жовтня 2012 року N 560 передбачено зміни до цього розпорядження. Зміни не внесені у зв'язку з некоректністю вказівок до змін)

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів Україні від 17 вересня 1996 року N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" і від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)":

1. Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Вінницькою обласною психоневрологічною лікарнею ім. акад. О. І. Ющенка, що додаються.

2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

Опрос