Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О награждении тружеников области Почетной грамотой и Благодарностью облгосадминистрации и областного совета

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.06.2011 № 292

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2011 р. N 292

Про відзначення трудівників області Почесною грамотою і Подякою облдержадміністрації та обласної ради

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 3 липня 2008 року N 246 "Про відзнаки обласного рівня", зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 9 липня 2008 року за N 41/788:

1. Нагородити трудівників Вінницької області Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради з виплатою грошової винагороди за основним місцем роботи:

1.1. За багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди ювілеїв згідно з додатком 1.

1.2. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди випуску курсантів та учнів Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту згідно з додатком 2.

1.3. За досягнуті конкретні результати в службовій діяльності, виявлені при цьому високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість та з нагоди 19-ї річниці створення Служби безпеки України згідно з додатком 3.

1.4. За сумлінне виконання посадових обов'язків, особисту мужність і відвагу, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації надзвичайної ситуації на території Калинівського району згідно з додатком 4.

1.5 За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Вінничини, активне висвітлення важливих подій суспільно-політичного життя регіону та з нагоди 80-річчя від дня заснування Піщанської районної газети "Піщанські вісті" згідно з додатком 5.

Опрос