Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня сведений, составляющих служебную информацию, которым предоставляется гриф "Для служебного пользования"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 03.06.2011 № 288

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.06.2011 р. N 288

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф "Для службового користування"

З метою забезпечення в облдержадміністрації вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", на виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", ураховуючи рішення експертної комісії апарату облдержадміністрації по розробці переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, і яким надається гриф "Для службового користування":

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф "Для службового користування" (далі - Перелік), що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити впорядкування роботи з документами, які містять відомості, що становлять службову інформацію та визначені цим Переліком.

Опрос