Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении первого тура ежегодного Всеукраинского конкурса "Лучший государственный служащий"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 23.02.2011 № 85

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.02.2011 р. N 85

Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року N 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", Методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", затверджених наказом Головного управління державної служби України від 12 листопада 2010 року N 286, з метою підвищення професіоналізму, компетенції, ініціативності та відповідальності державних службовців, виявлення найбільш професійно підготовлених працівників для подальшого просування по службі:

1. Провести у березні - квітні 2011 року перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі - конкурс) серед державних службовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, чисельність яких менше 15 штатних одиниць та серед яких проводиться перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" разом з апаратом облдержадміністрації згідно, з додатком 1.

2. Утворити організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті та окремих структурних підрозділах облдержадміністрації (далі - Оргкомітет) у складі згідно з додатком 2.

3. Затвердити Положення про Організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті та окремих структурних підрозділах облдержадміністрації, що додається.

4. Начальнику управління у справах преси та інформації облдержадміністрації (Василюк С. М.), начальнику відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (Шевчук Л. С.) забезпечити висвітлення результатів проведення в області першого туру конкурсу "Кращий державний службовець" у місцевих засобах масової інформації та на веб-сайті облдержадміністрації.

5. Оргкомітету (Мовчан І. М.) після завершення першого туру конкурсу підвести підсумки, визначити переможців першого туру конкурсу та надати до 30 квітня 2011 року копії документів переможців до управління державної служби Головного управління державної служби України у Вінницькій області для участі у другому турі конкурсу.

6. Головам райдержадміністрацій та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації вжити відповідних заходів щодо проведення першого туру конкурсу серед державних службовців райдержадміністрацій та структурних підрозділів облдержадміністрації, чисельність яких більше 15 штатних одиниць.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2010 року N 82 "Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Мовчана І. М.

Опрос