Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании оперативного штаба для координации действий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации, происшедшей 7 февраля 2011 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.02.2011 № 48

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2011 р. N 48

Про утворення оперативного штабу для координації дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 7 лютого 2011 року

7 лютого 2011 року в місті Хмільник сталося загорання будівлі ТОВ "Санаторій "Поділля", внаслідок якої постраждала значна кількість людей та завдано матеріальної шкоди.

З метою координації дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, надання допомоги потерпілим:

1. Утворити оперативний штаб для координації дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (далі - оперативний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Керівництво оперативним штабом покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Аксельрода Р. Б.

3. Оперативному штабу у своїй діяльності керуватись Положенням про штаб з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року N 1201.

Опрос