Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы для проведения проверок организации обслуживания и проживания лиц в интернатных учреждениях сферы управления органов труда и социальной защиты населения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 09.11.2010 № 505

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.11.2010 р. N 505

Про створення робочої групи для проведення перевірок організації обслуговування та проживання осіб в інтернатних установах сфери управління органів праці та соціального захисту населення

Відповідно до п. 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та листа Міністерства праці та соціальної політики України від 10 вересня 2010 року N 849/0/15-10/014 "Про проведення перевірок організації обслуговування та проживання осіб в інтернатних установах сфери управління органів праці та соціального захисту населення":

1. Затвердити склад робочої групи для проведення перевірок організації обслуговування та проживання осіб в інтернатних установах сфери управління органів праці та соціального захисту населення, що додається.

2. Членам робочої групи відповідно до компетенції провести перевірку організації обслуговування та проживання осіб в інтернатних установах сфери управління органів праці та соціального захисту населення та подати матеріали перевірки Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 10 листопада 2010 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації.

Опрос