Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении областной акции "Я не продаю несовершеннолетним алкогольные напитки и табачные изделия"

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 16.09.2010 № 388

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2010 р. N 388

Про підготовку та проведення обласної акції "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби"

Відповідно до Законів України "Про охорону дитинства" та "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003 - 2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року N 877, та з метою посилення відповідальності за втягування дітей та молоді до вживання наркотичних засобів, прекурсорів, отруйних, сильнодіючих речовин, алкоголю, тютюнопаління, формування здорового способу життя серед дітей та молоді:

1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення обласної акції "Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби" (далі - План заходів), що додається.

2. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити виконання Плану заходів та інформувати про його виконання управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 1 жовтня 2010 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту до 5 жовтня 2010 року.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування сприяти проведенню заходів у районах, містах, селах, селищах області.

Опрос