Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении в области состояния социально-правовой защиты детей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.09.2010 № 379

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.09.2010 р. N 379

Про поліпшення в області стану соціально-правового захисту дітей

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", доручення Президента України від 23 квітня 2010 року N 1-1/749 щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізації їхніх прав на охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та гармонійний розвиток:

1. Затвердити заходи щодо поліпшення в області стану соціально-правового захисту дітей (далі - Заходи), що додаються.

2. Управлінням облдержадміністрації: охорони здоров'я та курортів (Діденко Л. О.), освіти і науки (Івасюк І. Д.), у справах сім'ї та молоді (Стоялова О. В.), у справах преси та інформації (Василюк С. М.), службі у справах дітей облдержадміністрації (Дорош Т. С.), обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Слободяник О. Г.), Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Давиденко В. В.), Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій області (Пашиніна Т. С.), райдержадміністраціям та виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити:

2.1. Безумовне виконання Заходів.

2.2. Подання щопівроку до 15 червня та до 15 грудня службі у справах дітей облдержадміністрації інформації про хід виконання Заходів, для узагальнення та інформування облдержадміністрації.

3. Службі у справах дітей облдержадміністрації (Дорош Т. С.) щопівроку до 25 червня та до 25 грудня інформувати облдержадміністрацію про виконання Заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Опрос