Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании на Винниччине Дня крещения Киевской Руси - Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.07.2009 № 297

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.07.2009 р. N 297

Про відзначення на Вінниччині Дня хрещення Київської Русі - України

Відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року N 668/2008 "Про День хрещення Київської Русі - України" та враховуючи значення православних традицій в історії розвитку українського суспільства.

1. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Скрипник М. В.) спільно з відділом у справах релігій облдержадміністрації (Салецький І. О.) розробити та затвердити культурно-просвітницькі заходи, спрямовані на належне збереження, використання та популяризацію пам'яток сакральної культури на Вінниччині, збереженню та популяризації визначних вітчизняних пам'яток духовної літератури тощо.

2. З метою виховання у молоді почуття поваги до духовної спадщини українського народу управлінню освіти і науки облдержадміністрації (Івасюк І. Д.) протягом вересня поточного року забезпечити проведення у навчальних закладах тематичних заходів з висвітлення історії християнства на Вінниччині.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос