Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методики распределения дополнительной дотации из государственного бюджета на выравнивание финансовой обеспеченности местных бюджетов между областным бюджетом, бюджетами городов областного значения и районов области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методика от 12.02.2009 № 36

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2009 р. N 36

Про затвердження Методики розподілу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення та районів області

Відповідно до ст. 37 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

1. Затвердити Методику розподілу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення та районів області (далі - Методика), що додається.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Мушинський О. А.) здійснювати у 2009 році розподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення та районів області згідно з Методикою.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 1 лютого 2008 року N 32 "Про затвердження Методики розподілу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення та районів області".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Коровія В. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації
 

 
О. Домбровський
 

 

Опрос