Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении на Винниччине 194-й годовщины со дня рождения Тараса Григорьевича Шевченко

Областная государственная администрация
Распоряжение от 04.03.2008 № 68

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2008 р. N 68

Про підготовку і відзначення на Вінниччині 194-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 грудня 2002 року N 447 "Про відзнаки обласного рівня" та з метою вшанування на Вінниччині пам'яті великого сина України, видатного мислителя, художника, поета-гуманіста Тараса Григоровича Шевченка:

1. Утворити обласний організаційний комітет у складі згідно з додатком 1 та затвердити заходи з підготовки та відзначення на Вінниччині 194-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, що додаються.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення забезпечити реалізацію заходів, затверджених пунктом 1 цього розпорядження.

3. Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з наданням грошової винагороди кращих представників громадськості області, які зробили вагомий внесок у популяризацію творчості Т. Г. Шевченка, згідно з додатками 2, 3.

4. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Левицький А. І.) профінансувати заходи, затверджені цим розпорядженням, коштом, передбаченим в обласному бюджеті на проведення загальнодержавних свят, ювілейних та пам'ятних дат, згідно із кошторисом.

Опрос