Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении на Винниччине 63-й годовщины освобождения Украины от фашистских захватчиков

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.10.2007 № 394

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.2007 р. N 394

Про підготовку та відзначення на Вінниччині 63-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників

Відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років", з метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, поліпшення соціального захисту ветеранів війни:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на Вінниччині 62-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників у складі згідно з додатком та затвердити відповідні заходи (далі - Оргкомітет, Заходи), що додаються.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам обласної державної адміністрації забезпечити проведення Заходів в населених пунктах, трудових колективах, навчальних закладах.

3. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації (Левицький А. І.) профінансувати видатки з проведення Заходів коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші культурно-освітні заклади та заходи згідно із затвердженим кошторисом.

4. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, начальникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку, праці та соціального захисту населення, культури і туризму, у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти і науки, охорони здоров'я та курортів; відділу у справах релігій обласної державної адміністрації інформувати про хід виконання Заходів Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації до 5 листопада 2007 року для подальшого узагальнення та інформування заступника голови обласної державної адміністрації Спірідонової Л. М. до 15 листопада 2007 року.

Опрос