Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении на Винниччине Дня Украинского казачества и 65-й годовщины образования Украинской Повстанческой Армии

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.10.2007 № 374

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.10.2007 р. N 374

Про відзначення на Вінниччині Дня Українського козацтва та 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії

Відповідно до Указів Президента України від 7 серпня 1999 року N 966/99 "Про День Українського козацтва", від 16 травня 2007 року N 420/2007 "Про відзначення 100-річчя від дня народження Романа Шухевича", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 грудня 2002 року N 447 "Про відзнаки обласного рівня", з метою відзначення 65-ї річниці Української Повстанської Армії та збереження героїчної і духовної спадщини Українського козацтва як важливих чинників процесів державотворення, утвердження української національної ідеї, зміцнення політичної стабільності й консолідації суспільства, створення атмосфери злагоди і взаєморозуміння:

1. Затвердити заходи щодо відзначення на Вінниччині Дня Українського козацтва та 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії (далі - Заходи), що додаються.

2. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації (Левицький А. І.) профінансувати Заходи за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на відзначення інших культурно-освітніх закладів та заходів згідно із затвердженим кошторисом.

3. Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації і обласної ради активістів козацького руху та відродження духовної спадщини Українського козацтва, утвердження української національної ідеї на Вінниччині, ветеранів Української Повстанської Армії з наданням грошової винагороди згідно з додатком.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (Василюк С. М.) профінансувати надання грошових винагород до Почесних грамот обласної державної адміністрації та обласної ради за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на нагородження відзнаками обласного рівня відповідно до затвердженого кошторису.

5. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку; праці та соціального захисту населення; містобудування та архітектури; культури і туризму; охорони здоров'я та курортів; освіти і науки; відділу у справах релігій, Державного архіву області інформувати про хід виконання Заходів Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації до 15 січня 2008 року для подальшого узагальнення та інформування заступника голови обласної державної адміністрації Спірідонової Л. М. до 25 січня 2008 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
О. Домбровський
 

Опрос