Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании на Винниччине 11-й годовщины Конституции Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.06.2007 № 226

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2007 р. N 226

Про відзначення на Вінниччині 11-ї річниці Конституції України

На виконання Указу Президента України від 16 травня 2007 року N 412/2007 "Про відзначення 11-ї річниці Конституції України", враховуючи важливе значення Основного Закону України у розбудові української держави:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на Вінниччині 11-ї річниці Конституції України у складі згідно з додатком 1 та затвердити відповідні заходи, що додаються.

2. Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради з виплатою грошової винагороди представників громадськості області, які внесли вагомий вклад у розбудову незалежної демократичної держави, згідно з додатком 2.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам обласної державної адміністрації:

3.1. Забезпечити виконання заходів з підготовки та відзначення на Вінниччині 11-ї річниці Конституції України.

3.2. Інформувати Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації про виконання цього розпорядження до 1 липня та 1 жовтня 2007 року.

4. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації (Левицький А. І.) фінансування видатків з проведення вищезазначених заходів провадити коштом, передбаченим в обласному бюджеті на відзначення загальнодержавних свят, згідно із затвердженим кошторисом.

5. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (Василюк С. М.) фінансування видатків, пов'язаних з виплатою грошових винагород, провадити коштом обласного бюджету, передбаченим на нагородження відзнаками обласного рівня, відповідно до затвердженого кошторису.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос