Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О 5-м Международном фестивале "Шешоры-2007 (Подольские)"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.05.2007 № 211

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2007 р. N 211

Про 5-й Міжнародний фестиваль "Шешори-2007 (Подільські)"

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою розбудови туристичної діяльності в регіоні, збереження культурної та природної спадщини області:

1. Сприяти проведенню 12 - 14 липня 2007 року благодійним інформаційно-видавничим центром "Зелене досьє" 5-го Міжнародного фестивалю етнічної музики та ленд-арту "Шешори-2007 (Подільські)" (далі - Фестиваль) в селі Воробіївка Немирівського району.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення Фестивалю у складі згідно з додатком та затвердити план заходів, що додається.

3. Немирівській районній державній адміністрації (Томашевський В. М.), структурним підрозділам обласної державної адміністрації забезпечити виконання вищевказаних заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Спірідонову Л. М.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос