Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании из государственного бюджета на 2007 год

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 22.05.2007 № 203

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2007 р. N 203

Про фінансування з державного бюджету на 2007 рік

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", статті 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 22 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" та з метою підвищення відповідальності за використання бюджетних коштів на утримання запасного пункту управління (ЗПУ) обласної державної адміністрації:

1. Відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації (розпорядника третього ступеня коштів державного бюджету), Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації скласти розподіл показників зведеного кошторису та розподіл коштів фонду державного бюджету між суб'єктами мережі та напрямками фінансування згідно з додатком.

2. Начальнику Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Вовченку С. Д. забезпечити суворий контроль за розподілом, цільовим використанням коштів із державного бюджету, складанням звітності та своєчасним її поданням до Головного управління Державного казначейства у Вінницькій області.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коровія В. В.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос