Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня основания областной универсальной научной библиотеки им. К. А. Тимирязева

Областная государственная администрация
Распоряжение от 08.05.2007 № 190

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.05.2007 р. N 190

Про відзначення 100-річчя з дня утворення обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва

Враховуючи значну роль обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва як науково-освітнього, культурно-мистецького центру регіону, де зосереджено потужний довідково-інформаційний потенціал, впроваджуються сучасні інноваційні технології, налагоджені міжнародні зв'язки з країнами близького і далекого зарубіжжя, що сприяє духовному розвитку суспільства, всебічному розвитку особистості, вихованню національної самосвідомості і патріотизму населення, та з нагоди 100-річчя з дня її утворення:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 100-річчя з дня утворення обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва у складі згідно з додатком 1 та затвердити відповідні заходи, що додаються.

2. Відзначити працівників обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради з виплатою грошової винагороди згідно з додатком 2.

3. Головам Барської, Калинівської, Тульчинської районних державних адміністрацій здійснити організаційні заходи щодо проведення виїзних секційних занять учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції "Бібліотека в контексті світової культури, науки, інформації".

4. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації (Левицький А. І.) забезпечити проведення ювілейного вечора з нагоди 100-річчя з дня утворення обласної універсально наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос